Skip to main content

علی خطیر، مدیر عامل باشگاه استقلال از جواد نکونام خواست به خاطر آرامش استقلال حرف‌ها را به پایان فصل موکول کند.

واکنش علی خطیر به صحبت‌های جواد نکونام

به گزارش فستیوال تلنگر؛ چالش و اختلافات علی خطیر، مدیرعامل استقلال با جواد نکونام از ابتدای فصل تاکنون ادامه داشته و نکونام، سرمربی استقلال صحبت‌های جدیدی را علیه مدیریت باشگاه مطرح کرد.

به نقل از ورزش سه حال علی خطیر در گفت‌وگو با خبرنگاران با سوالی در این خصوص مواجه شد و در واکنش به حرف‌های نکونام خواست این حرف‌ها در انتهای فصل زده بشود و الان وقت مشخص کردن مقصر نیست.

او در مورد صحبت‌های نکونام گفت: من خیلی اعتقاد ندارم حرف‌های خانواده را بزنم. حرف خانواده باید در دل خانواده بماند. یک نفر نمی‌تواند از زمان شروع کار من بگوید خطیر چنین کاری کرده‌. حرف زیاد است و من هم حرف خیلی برای گفتن دارم ولی خواهشم این است و از کل مجموعه این را خواستم. آقای نکونام هم دغدغه‌های خودش را دارد و در مصاحبه‌های قبلی هم گفتم دلش می‌خواهد استقلال قهرمان شود اما خواهشم این است که برای آرامش استقلال همه کمک کنیم و حرف‌ها را بعد از قهرمانی استقلال بزنیم و هرکس می‌تواند بگوید من یا کسی دیگری مقصر بودم‌. مهم نیست چه کسی مقصر بود و الان وقتش نیست. این حرف‌های خانواده است و من حرف خانواده را بیرون نمی‌آورم.

خطیر در این خصوص افزود: همه ارکان باشگاه این مسئله را رعایت کنند و اجازه ندهند در این شرایط که استقلال صدر جدول است و تمام اختیار قهرمانی دست خودمان است، خودمان را اذیت کنیم و این قهرمانی را از استقلال بگیریم. انشاالله استقلال با تلاش بازیکنان باغیرت و کادرفنی خوب باشگاه قهرمان می‌شود. ما الان نباید به دشمنان‌مان خوراک بدهیم و باعث شویم حاشیه دامن باشگاه را بگیرد.

257 251