Skip to main content

در گردهمایی شهید محمد حسین سروری‌راد که با حضور فعالین فرهنگی کشور در سازمان بسیج برگزار شد، معاونت فرهنگی هنری سپاه بقیه الله (عج) شیراز به عنوان الگوی موفق کشوری معرفی شد.

معاونت فرهنگی هنری سپاه بقیه الله (عج) شیراز به عنوان الگوی موفق کشوری شناخته شد

به گزارش فستیوال تلنگر از شیراز، در گردهمایی شهید محمد حسین سروری راد که با حضور فعالین فرهنگی کشور در سازمان بسیج برگزار شد معاونت فرهنگی هنری سپاه بقیه الله (عج) شیراز به عنوان الگوی موفق کشوری معرفی شد.  در این گردهمایی از منتخبین رویدادهای ملی و سراسری ( آمریکای بدون نقاب ، قهرمان شهیدم، خدمتگذار ملت و سرباز وطن ) تجلیل به عمل آمد. در این مراسم، معاونت فرهنگی هنری سپاه بقیه الله (عج) شیراز ضمن معرفی به عنوان الگوی موفق و برتر کشوری به نمایندگی از بسیجیان سپاه فجر استان فارس با اهدای لوح تجلیل به عمل آمد.

  در حاشیه این مراسم حمید مرزبان مسول فرهنگی هنری ناحیه مقاومت بسیج سپاه بقیه الله (عج) گفت: الحمدالله استان فارس در همه رده ها و اقشار از همه لحاظ از فرصت ها و ظرفیت هایی برخوردار است و یکی از این فرصت ها مسئله فرهنگی اجتماعی است که باید مسولین دست به دست هم دهند و در راستای ترویج فرهنگ اسلامی گام های موثرتری بردارند.  وی اضافه کرد: بهترین راه پشبرد اهداف فرهنگی استفاده از ظرفیت مساجد و مردم محلات است و بایستی تمامی دستگاه های فرهنگی کشور به نحو احسن به کمک مردم و پای کار نظام و انقلاب بیایند و گره کشایی کنند. مرزبان در پایان از زحمات و تلاش های شبانه روزی فعالین فرهنگی استان پر افتخار فارس تقدیر و تشکر کرد. پایان پیام/