Skip to main content

مسئول امور بانوان ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات کشور از ساخت شبستان ۱۳۹ هزار متر مربعی حضرت زینب (س) در کربلای معلا خبر داد و گفت: این شبستان با کمک بانوان ایرانی در حال ساخت است و در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.

شبستان حضرت زینب(س) در کربلای معلی احداث می شود

به گزارش فستیوال تلنگر از قزوین، زهرا سعیدی عصر امروز در گردهمایی «بانوان ایرانی طلایه‌داران ساخت شبستان حضرت زینب سلام‌الله علیها در کربلای معلی» که با حضور مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین، مسئول ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان قزوین، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین و سایر مسئولین استانی  در محل سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین برگزار شد، اظهار کرد: همواره حضور پرشور بانوان در ساخت و توسعه بارگاه ائمه معصومین بی بدیل بوده و این موضوع در برهه های مختلف به ثبت رسیده است.

وی از ساخت شبستان ۱۳۹ هزار متر مربعی حضرت زینب (س) در کربلا خبر داد و گفت: این شبستان با کمک بانوان ایرانی در حال ساخت است و در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد. مسئول اموربانوان ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات کشور ادامه داد: ۱۳۵ هزار متر مربع از صحن حرم حضرت زینب (س) نیازمند بازسازی و توسعه است و با همت و شور بانوان ایرانی نمورد بازسازی قرار می گیرد و انشاالله توسعه حرم حضرت زینب(س) نیز در اولویت قرار خواهد گرفت.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: علیرغم تلاش های دشمن در ایجاد ناامیدی و به حاشیه کشاندن مباحثی همچون کمک به توسعه مزار ائمه معصوم، در کنار دستگیری از مستمندان، مشارکت در توسعه بارگاه معصومین نیز مورد توجه بانوان ایرانی قرار دارد و این امر پسندیده همچنان دنبال می شود. گفتنی است در پایان این مراسم از بانوان خیر قزوینی تقدیر و تشکر به عمل آمد. پایان پیام/