Skip to main content

موکب ازدواج آسان یکی از شلوغ‌ترین موکب‌ها بود. نه به این دلیل که تبلیغ ازدواج آسان می‌کرد یا هدیه خاصی به جوانان دم بخت می‌داد. یک گروه جهادی بانی جشن ازدواج شده بود و عروس و دامادی هم داوطلب شدند بی آرا ویرا و تشریفات، در موکب به عقد هم در بیایند. اما حاشیه‌های این جشن عقد شنیدنی بود.

حاشیه‌های جشن عقدکنان در مهمانی  ده کیلومتری

گروه زندگی؛ عطیه اکبری: دامنه برکت بعضی اتفاقات مثل خوان رحمتی می ماند که انتها ندارد و می‌توان تا مدت‌ها از آن گفت و نوشت. میهمانی ده کیلومتری عیدغدیر با حضور میلیونی عاشقان علی(ع) و آل علی در تهران هم از همین اتفاقات است که تا دلتان بخواهد روایت‌های ناب گفته نشده دارد. در این چند روز کم از زیبایی‌های حضور باشکوه مردم نشنیدیم. از هر دری که فکرش را بکنید. اما ماجرای جشن عقدکنان در میهمانی ده کیلومتری عیدغدیر، با اختلاف می‌تواند متفاوت‌ترین یا شاید هم شیرین‌ترین اتفاق این رویداد باشد. * هدیه موکب ازدواج به جوانان دم بخت در هیاهوی میهمانی ده کیلومتری، به همت گروه جهادی «وصال مهدوی یاران رضوی» موکب ازدواج آسان یکی از شلوغ‌ترین موکب‌ها بود. نه به این دلیل که تبلیغ ازدواج آسان می‌کرد یا هدیه خاصی به جوانان دم بخت می‌داد. این گروه جهادی بانی جشن ازدواج واقعی شده بود و یک عروس و داماد هم داوطلب شدند زیر سایه پر مهر امیرالمؤمنین (ع) در موکب، پیوندزناشویی ببندند و بدون هیچ تشریفاتی به عقد هم در بیایند. بی اغراق می‌توان گفت این موکب با ترویج ازدواج آسان بهترین هدیه را به جوانان دم بخت داد.

جشن عقد زوج جوان در موکب *این دو نفر تا ته خط ازدواج آسان را رفتند شاید خیلی از زوج‌های جوانی که این روزها در تب و تاب برگزاری مراسم ازدواج هستند و دنبال فلان محضر و فلان تالار و بقیه مخلفات پر هزینه و گاها غیر ضروری ازدواجند، با شنیدن خبر جشن عقد در موکب حسابی تعجب کرده باشند و بگویند مگه میشه! مگه داریم! بله هم داریم و هم می‌شود. نمونه‌اش این زوج که در یک موکب پر از حال خوب و دعای خیر مردم ایران به عقد هم درآمدند. البته این زوج جوان تا ته خط ازدواج آسان را رفتند و همین حالا که ما این خبرخوب را به سمع و نظرتان می‌رسانیم به جای برگزاری جشن عروسی به سفر مشهد رفتند تا زندگی مشترکشان را به ساده‌ترین شکل ممکن و زیر سایه پر مهر امام رئوف آغاز کنند.   استقبال مردم از جشن عقد زوج جوان در موکب