Skip to main content

رئیس تعاونی روستایی استان یزد با بیان این‌که 600 تن سیب و پرتقال ویژه شب عید در غرفه‌های تنظیم بازار این استان عرضه می شود، گفت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده قرار است میوه های تنظیم بازار با 10 درصد زیرقیمت به شهروندان عرضه شود.

توزیع میوه شب عید 10 درصد زیرقیمت بازار در یزد

سیدحسین دشتی، رئیس سازمان تعاونی روستایی یزد در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس از این استان، اظهار کرد: برای نوروز ۱۴۰۲ پیش بینی ۶۰۰ تن میوه تنظیم بازار در استان یزد شده است.

وی با بیان این‌که از این مقدار ۲۰۰ تن سیب و ۴۰۰ تن پرتقال تامسون و جیرفتی است که در زمان مقرر توزیع می‌شود، افزود: در حال حاضر سیب‌ها تنظیم بازار شبد عید یزد ذخیره سازی شده و پرتقال‌ها تا اوایل هفته آینده از ۱۳ اسفند وارد استان یزد می‌شود.

دشتی با بیان این که میوه های تنظیم بازار قرار است ۱۰ درصد زیرقیمت بازار عرضه شود، گفت: زمان آغاز توزیع میوه‌های شب عید در بازه زمانی ۱۵ تا ۲۰ اسفندماه انجام خواهد شد.

رئیس تعاونی روستایی استان یزد با بیان این‌که قرار است میوه‌های تنظیم بازار در ۲۰ الی ۳۰ نقطه از شهر یزد و فقط در غرفه‌های تنظیم بازار عرضه شود، تصریح کرد: طبق هماهنگی‌های انجام شده مقداری از میوه‌های تنظیم بازار در مناطقی که غرفه تنظیم بازار نداریم با هماهنگی اتحادیه میوه و تربار عرضه می‌کنیم.

وی در خصوص عرضه میوه تنظیم بازار شب عید در شهرستان‌های استان یزد نیز خاطرنشان کرد: فرمانداران و ستادهای تنظیم بازار در هر شهرستان متولی انجام این مهم هستند.

پایان پیام/