Skip to main content

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از تشدید نظارت و بازرسی بر واحد‌های قصابی خبر داد و گفت: با تشدید نظارت و بازرسی بر واحد‌های قصابی و اعمال قانون قیمت‌ها تثبیت شده که این روند تا آرامش در بازار عرضه گوشت قرمز ادامه دارد.

تشدید نظارت بر فعالیت واحد‌های قصابی در قزوین

به گزارش فستیوال تلنگر از قزوین، محمدحسین عطایی پیش از ظهر امروز در نشست ستاد تنظیم بازار و امنیت غذایی استان قزوین که در سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: بخشی از میوه شب عید شامل سیب و پرتقال خرید و ذخیره سازی شده است. وی افزود: با توجه به همزمانی ماه مبارک رمضان و نوروز ۱۴۰۲ نیاز مردم به خرما نیز شناسایی شده و به تعاون روستایی ماموریت دادیم تا به خرید و تامین این محصول نیز اقدام کنند. سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین بر تشدید نظارت و بازرسی بر واحد‌های قصابی تاکید کرد و گفت: با تشدید نظارت و بازرسی بر واحد‌های قصابی و اعمال قانون قیمت‌ها تثبیت شده که این روند تا آرامش در بازار عرضه گوشت قرمز ادامه دارد.

این مسئول بر لزوم تامین اعتبار برای افزایش امکانات سخت افزاری و لجستیک بازرسی اشاره کرد و گفت: از دستگاه‌های دیگر استان برای افزایش نظارت و بازرسی درخواست مساعدت داریم. وی خاطرنشان کرد: با توجه به ایام پایانی سال نطارت و بازرسی بر کالاهای اساسی افزایش یافته و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد. پایان پیام/